Patronat medialny

KRP i Podlasie24.pl partnerem medialnym klubu Nike Węgrów

Sport Czw. 13.07.2023 18:26:19
13
lip 2023

Oficjalnie możemy potwierdzić, że w przyszłym sezonie Katolickie Radio Podlasie oraz portal Poddlasie24.pl będą partnerem medialnym pierwszoligowego zespołu Nike Węgrów. Siatkarski klub z Węgrowa przez 40 lat swojej działalności wpisał się w historię i tradycję regionu.

Nike Węgrów to klub żeńskiej siatkówki, który swoją działalność rozpoczął w 1983 roku. Z drużyną związane były takie postaci jak Zbigniew Krzyżanowski oraz Mariola Zenik. Przez okres 40 lat miewał różne okresy. Węgrowianki w 1998 roku wywalczyły prawo do gry w najwyższej lidze rozgrywkowej i pozostały tam przez pięć sezonów. Później klub zanotował spadek i miewał różne problemy natury organizacyjnej oraz finansowej. Ostatnie lata pokazują jednak, że wielka siatkówka wraca do Węgrowa. Zawodniczki, które do poprzedniego sezonu podchodziły w roli beniaminka utrzymały się w 1. lidze siatkówki kobiet, a w przyszłym zapowiadają walkę o pierwszą ósemkę.

W ramach podpisanej z prezesem klubu Hubertem Śledziewskim umowy nasza redakcja będzie relacjonować mecze Nike Węgrów zarówno na antenie radia jak i na łamach portalu. Jako lokalne medium chcemy przybliżyć sukcesy sportowe zespołów z regionu na arenie ogólnopolskiej.

W krótkiej rozmowie o planach klubu na przyszły sezon mówi prezes Hubert Śledziewski oraz zastępca Małgorzata Kupisz.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Łukasz Goławski

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.