Węgrów

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Region Śr. 10.04.2024 09:12:31
10
kwi 2024

W dniach 1-7 kwietnia na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych.

1 kwietnia w miejscowości Liw, 24-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki Peugeot zderzył się z sarnami, które wbiegły wprost pod nadjeżdżający pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

1 kwietnia w miejscowości Majdan, 28-letni kierujący motocyklem marki Honda poruszając się po drodze powiatowej na łuku drogi prowadzącej w lewo, nie dostosował prędkości, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, po czym kilkukrotnie pojazd został wywrócony. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.
2 kwietnia w miejscowości Węgrów kierujący zespołem pojazdów składającym się z ciągnika siodłowego marki Scania oraz naczepą marki KOEGEL nie zachował szczególnej ostrożności na łuku drogi, czym doprowadził do zdarzenia drogowego z pojazdem marki Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

6 kwietnia w obszarze niezabudowanym mieszkanka powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki Peugeot, poruszając się drogą od strony miejscowości Jartypory w kierunku Węgrowa, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu, wprost pod jadący z przeciwnego kierunku ruchu pojazd ciężarowy marki Mercedes doprowadzając do zderzenia się obu pojazdów. W wyniku obrażeń 19-letnia kierująca pojazdem osobowym została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

7 kwietnia w miejscowości Trawy, mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując motocyklem marki Honda z nieznanych przyczyn przewrócił się wraz z motocyklem na jezdnię. Widząc całe zdarzenie patrol Wydziału Ruchu Drogowego znajdujący się około 300 metrów od zdarzenia natychmiast udał się na miejsce i udzielił pomocy motocykliście. 48-letni kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

st. sierż. Rafał Bałdyga

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook