Patronat medialny

Wiosenny Jarmark w Węgrowie

Region Czw. 25.04.2024 17:19:52
25
kwi 2024

Węgrów zaprasza na Wiosenny Jarmark Rzemiosła i Smaku. Impreza potrwa od piątku do niedzieli 26-28 kwietnia włącznie. Organizatorzy mają na liście 36 wystawców. Obiecują dobre jedzenie bez chemii, jakościowe rękodzieło bez śladu fabrycznej masówki i dodatkowe, nie tylko handlowe atrakcje.

– Są to wystawcy z całej Polski: regionalni, ale też i okoliczni spod Węgrowa. Większość sprzedaje swoje własne produkty. Będą wędliniarze, pszczelarze, serowarzy, piwowarzy, ale na straganach znajdziemy też chałwę i oliwki, ryby i wędzarnię. Rękodzieło to nie „chińszczyzna”, ale prawdziwa ręczna robota: obrazy, biżuteria, rzeczy do wyposażenia domu. Każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca Agnieszka Świderska, koordynator Staropolskich Jarmarków.

Węgrowski Rynek Mariacki będzie przez te trzy dni miejscem nie tylko do robienia zakupów. Z atrakcji nie-handlowych będzie strefa dla dzieci, kącik plastyczny, a także strzelnica. Ta ostatnia zaoferuje nie tylko dreszczyk emocji przy trafieniu w tarczę. Pokaże też kolekcję pozbieranych w całej Europie militariów. Będzie można je nie tylko obejrzeć, ale również dotknąć i posłuchać opowieści pasjonatów.

Jarmark będzie działał od 10.00 do 20.00. W niedzielę ma go uzupełnić dodatkowa atrakcja: zlot motocyklowy.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Adam Białczak
+48.500187558

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.