Węgrów

Robert Gołaszewski: NIE wybieram się do Parlamentu. Moje miejsce jest w samorządzie

Region Pon. 11.09.2023 13:25:08
11
wrz 2023

Burmistrz Łochowa w rozmowie z Radiem Podlasie stanowczo dementował doniesienia lokalnej prasy odnośnie swojego kandydowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Jak podkreślał, informacje jakie rozpowszechnia jedna z gazet są „wyssane z palca”.

Gość Marcina Jabłkowskiego stanowczo zaprzeczył doniesieniom gazety, którą nazwał powielającą fałszywą narrację. Jak powiedział, publikacje czasopisma mają jedynie na celu zasianie niepokoju wśród mieszkańców i przedstawienie go w negatywnym świetle, jako człowieka, który chce porzucić posterunek. „Moje miejsce jest w samorządzie i nie planuję tego zmieniać. Nie było też żadnej propozycji mojego startu do parlamentu” – powiedział gość audycji O Tym Się Mówi.

W rozmowie z naszą rozgłośnią Robert Gołaszewski zapewnił, że jest skoncentrowany na pracy samorządowej, której zupełnie nie brakuje. Podkreślił, że w ostatnim czasie do samorządów napłynęło dużo pieniędzy zewnętrznych, które trzeba odpowiednio zagospodarować.

Rozmówca Radia Podlasie zaapelował również do swoich przeciwników w samorządzie, aby nie straszyli mieszkańców. Ten apel pojawił się w kontekście pogłosek o rozbiórce wiaduktu nad torami w Łochowie. „Ten obiekt doskonale służy mieszkańcom i będzie stał” – zapewnił. POSŁUCHAJ
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Marcin Jabłkowski

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.